wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sklep Zdrowe Kosmetyki, Gabinet Terapii Naturalnych Bolesławiec Iwona Jasińska
Kontakt
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: biuro@ekologiakosmetyki.pl

  Gabinet Terapii Naturalnych
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl

 • E-mail:sklep@ekologiakosmetyki.pl
 • Telefon+48 794 292 129
 • Godziny działania sklepu24 h / na dobę 7 dni w tygodniu. Gabinet Terapii Naturalnych w firmie Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu. Możliwość rezerwacji wizyt: poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 10.00, 16.00 - 20.00 /obowiązuje wcześniejsza rezerwacja/ tel. +48 794 292 129 (8.00 - 16.00) lub e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl lub z wizyty na wizytę

Sklep Zdrowe Kosmetyki, Gabinet Terapii Naturalnych Bolesławiec Iwona Jasińska

Witamy w świecie kosmetyków ekologicznych!
Sklep internetowy - zdrowe kosmetyki zdrowekosmetyki.pl działa nieprzerwanie od 2009 roku, specjalizując się w sprzedaży kosmetyków naturalnych i ekologicznych. W asortymencie kosmetyki naturalne i bezpieczne tworzone wyłącznie na bazie naturalnych surowców, głównie roślinnych i mineralnych. Ofertę uzupełniają ekologiczne środki czystości, artykuły higieniczne z bio bawełny, certyfikowane kosmetyki kolorowe, mineralne, orzechy piorące, szczoteczki i słomki bambusowe, wiele produktów zero waste, lass waste. Od października 2021 sklep zdrowe kosmetyki działa jako sklep ekologia kosmetyki ekologiakosmetyki.pl


Od początku istnienia dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach. Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to również filozofia życia - wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.


Zapraszamy do składania zamówień na: ekologiakosmetyki.pl lub zdrowekosmetyki.plSklep działa 24 h / dobę, 7 dniu w tygodniu. Do każdego zamówienia dodajemy bezpłatne próbki kosmetyków i produktów prozdrowotnych. W komentarzu do złożonego zamówienia można podać informację na temat rodzaju cery, ewentualnych problemów skórnych, wieku, preferencji. Te informacje ułatwią dobór najbardziej odpowiednich próbek.

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu e-mail: sklep@ekologiakosmetyki.pl lub telefonicznego.Klientki, Klientów z Bolesławca lub okolic zapraszamy do złożenia zamówienia internetowego oraz bezpłatnego odbioru w godz. pracy biura od poniedziałku do piątku, e-mail: sklep@ekologiakosmetyki.pl
Jeśli chcesz dokonać zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego lub potrzebujesz szybkiego doradztwa przed zakupem produktów, przyjdź w piątek w godz. 10.00 - 18.00.

Jeśli chcesz skorzystać z 30 minutowej / godzinnej konsultacji i doradztwa, umów się na odpłatną wizytę w ramach konsultacji (lub terapii) w Gabinecie Terapii Naturalnych
https://www.ekologiakosmetyki.pl/gabinet-terapii-naturalnych-c-136.html
Konsultację (terapię) możesz zakupić przez sklep internetowy lub dokonać telefonicznej rezerwacji wizyty telefonicznej, przez email: gabinet@ekologiakosmetyki.pl lub terapienaturalne@ekologiakosmetyki.pl w zależności od tego czego ma dotyczyć Twoja wizyta.A ponieważ od 2009 roku ekologiakosmetyki.pl jest sklepem internetowym, jednym z pierwszych z branży kosmetyki ekologicznej w Polsce - oraz z uwagi na możliwość wystąpienia braków w ofercie produktów (w magazynie) biura sprzedaży w Bolesławcu - zachęcamy do dokonywania zamówień przez sklep internetowy ekologiakosmetyki.pl gdzie staramy się aby były zawsze aktualne stany dostępności produktów, atrakcyjne promocje, rabaty - i wówczas do bezpłatnego odbioru zamówienia.


Jeśli chcesz dokonać zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego a chcesz mieć pewność dostępności interesującego Cię produktu - dokonaj telefonicznej (lub e-mail) rezerwacji produktów i odbierz bez kosztów dostawy w każdy piątek w godz. 10.00 - 18.00. W przypadku dodatkowych pytań, możesz napisać e-mail: info@ekologiakosmetyki.pl lub zadzwonić (od pon do piątku w godz. 8.00 - 16.00 (w godzinach pracy biura).Płatności za zamówienia:

 • przelew bankowy / przedpłata na konto bankowe sklepu 
Santander Bank Polska S.A. numer rachunku: 74 1090 2590 0000 0001 4652 2500
 • gotówka
 • terminal kart płatniczych 

Zapraszamy również do Gabinetu Terapii Naturalnych, mieszczącego się przy ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu (w miejscu siedziby firmy Zdrowe Kosmetyki oraz biura sklepu internetowego ekologiakosmetyki.pl).


Kupuj zdrowe kosmetyki bez chemii.

instagram.com/zdrowekosmetyki.pl/
 
Przejdź do strony głównej