wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: biuro@ekologiakosmetyki.pl

  Gabinet Terapii Naturalnych
  i Masażu
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl
  .
  NIP: 6121271801

 • E-mail:sklep@ekologiakosmetyki.pl
 • Telefon+48 794 29 21 29
 • Godziny działania sklepu24 h / na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy również do Gabinetu Terapii Naturalnych i Masażu w firmie Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu. Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 - 18.30 /obowiązuje wcześniejsze umówienie na konkretną godzinę/ Rezerwacja wizyt poprzez e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl oraz telefonicznie +48 794 29 21 29.

O firmieSklep internetowy - zdrowe kosmetyki zdrowekosmetyki.pl działa nieprzerwanie od 2009 roku, specjalizując się w sprzedaży kosmetyków naturalnych i ekologicznych. W asortymencie znajdziecie kosmetyki naturalne bez syntetycznych składników, chemicznych barwników, aromatów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i innych potencjalnie szkodliwych substancji - sprawdzone i bezpieczne kosmetyki tworzone wyłącznie na bazie naturalnych surowców, głównie roślinnych i mineralnych. Ofertę sklepu internetowego uzupełniają ekologiczne środki czystości, artykuły higieniczne z bio bawełny, certyfikowane kosmetyki kolorowe, mineralne, orzechy piorące, szczoteczki i słomki bambusowe, chusteczki, nie tylko ze 100% bio bawełny, ale z bambusa oraz wiele produktów zero waste, lass waste. Również największy wybór roślinnych farb do włosów i henny na Dolnym Śląsku. Od października 2021 sklep zdrowe kosmetyki działa jako sklep ekologia kosmetyki ekologiakosmetyki.pl


Od początku istnienia dokładamy starań, aby żadna marka z asortymentu nie była testowana na zwierzętach. Stosowanie kosmetyków naturalnych dla niektórych osób, to „tylko” pielęgnacja ciała, dla innych, to również filozofia życia - wegetariańska lub wegańska, a poprzez wybór kosmetyków ekologicznych, naturalnych - zdrowych, dajemy sobie i naszym bliskim to, co najcenniejsze z natury, nie niszcząc jej. Dlatego zachęcamy do stosowania naturalnych, ekologicznych kosmetyków; kosmetyków (i innych produktów) godnych polecenia każdemu, kto świadomie dba o siebie i o swoich bliskich.


Zapraszamy do składania zamówień w sklepie internetowym: ekologiakosmetyki.pl lub zdrowekosmetyki.plSklep internetowy działa 24 h / dobę, 7 dniu w tygodniu. Do każdego zamówienia dodajemy bezpłatne próbki kosmetyków. W komentarzu do złożonego zamówienia możesz podać informację na temat rodzaju cery, ewentualnych problemów skórnych, wieku, preferencji. Te informacje ułatwią nam dobranie najbardziej odpowiednich próbek dla Ciebie.

W przypadku dodatkowych pytań, możesz napisać do nas e-mail: sklep@ekologiakosmetyki.pl lub zadzwonić.Jeśli Jesteś z Bolesławca lub okolic zapraszamy do złożenia zamówienia internetowego oraz bezpłatnego odbioru.


W przypadku niemożności odbioru zamówienia w godzinach pracy biura, prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 (0) 794 29 21 29 lub e-mail: sklep@ekologiakosmetyki.pl w celu ustalenia wspólnego, dogodnego terminu odbioru.
Jeśli chcesz dokonać zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego lub potrzebujesz doradztwa w zakresie naturalnej pielęgnacji, holistycznej kosmetyki, zapraszamy Cię w piątek w godz. 16.30 - 18.30.


Ponieważ od 2009 roku ekologiakosmetyki.pl jest sklepem internetowym, jednym z pierwszych z branży kosmetyki ekologicznej w Polsce - oraz z uwagi na możliwość wystąpienia braków w ofercie produktów (w magazynie) biura sprzedaży w Bolesławcu - zachęcamy do dokonywania zamówień przez sklep internetowy ekologiakosmetyki.pl gdzie staramy się aby były zawsze aktualne stany dostępności produktów, atrakcyjne promocje, rabaty - i wówczas do bezpłatnego odbioru zamówienia.


Jeśli chcesz dokonać zakupu bez wcześniejszego składania zamówienia internetowego a chcesz mieć pewność dostępności interesującego Cię produktu - dokonaj telefonicznej (lub e-mail) rezerwacji produktów i odbierz bez kosztów dostawy w każdy piątek w godz. 16.30 - 18.30.
W przypadku dodatkowych pytań, możesz napisać do nas e-mail: info@ekologiakosmetyki.pl lub zadzwonić.Płatności za zamówienia:

 • przelew bankowy / przedpłata na konto bankowe sklepu 
Santander Bank Polska S.A. numer rachunku: 74 1090 2590 0000 0001 4652 2500
 • gotówka
 • terminal kart płatniczych 

Lepiej zapobiegać niż leczyć (syntetycznie), a jeśli już leczyć, to metodami jak najbardziej naturalnymi, dlatego też równolegle powstał Gabinet Terapii Naturalnych i MasażuGabinet mieści się przy ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu (w miejscu siedziby firmy Zdrowe Kosmetyki oraz biura sklepu internetowego ekologiakosmetyki.pl).


Kupuj zdrowe kosmetyki bez chemii.
Przejdź do strony głównej