wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gabinet Terapii Naturalnych i Profilaktyki Zdrowia

Gabinet Terapii Naturalnych i Profilaktyki Zdrowia

Kilka słów o mnie:
Od trzydziestu lat pasjonatka certyfikowanej kosmetyki naturalnej, z wykształcenia inżynier zarządzania produkcją na kierunku Zarządzanie i Marketing. Studia dzienne ukończone w 2002 roku. Praca inżynierska: "Promocja w internecie na przykładzie branży kosmetycznej". 
Po studiach: praca w biurze nieruchomości, w firmach produkcyjnych: w dziale marketingu i w dziale zarządzania jakością (ISO) oraz jako Specjalista / Kierownik Zmiany w sieci eletromarketów. Po półrocznym kursie księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. W latach 2005 - 2006 Konsultant Personalny w Agencji Pracy. We wrześniu 2009 podpisanie umowy na dotację na stworzenie jednego z pierwszych sklepów internetowych z branży certyfikowanych kosmetyków naturalnych w Polsce zdrowekosmetyki.com.pl Od 1.10.2009 roku rozpoczęcie działalności gospodarczej pod nazwą Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska. Ponad dwunastoletnie doświadczenie jako specjalista kosmetyki naturalnej i ekologicznej oraz jako doradca w zakresie pielęgnacji holistycznej. W 2019 roku jednocześnie prowadząc działalność, praca jako manager salonu kosmetycznego oraz placówki szkoleniowej z branży beauty.


Lata 2019-2021 nakreśliły dalszą drogę zawodową, jako promotor zdrowia, specjalista kosmetyki i pielęgnacji holistycznej, konsultanta Totalnej Biologii, Naturopaty...
 

alt2019/2020 ukończenie szkoleń:
Ayurweda - naturalna ścieżka zdrowia i równowagi, Kosmetologia holistyczna i naturalna w gabinecie  kosmetycznym.

2020/2021 uzupełnienie dotychczasowej wiedzy na kursach: 
Naturopatii - naturalnych metod leczenia, Trychologii
oraz Wizażu.

2020/2021 roku jako rozszerzenie zagadnień Naturopatii, rozpoczęcie nauki w szkole na kierunku: Terapie Naturalne
Nauka obejmuje między innymi zagadnienia takie jak np.: Medycyna Chińska, Anatomia i Fizjologia, Homeopatia, Bioterapia, Ziołolecznictwo,  Dietoterapia,  Makrobiotyka, 
Psychoterapia komunikacyjna.

2020/2021 ukończenie szkoleń: Podstawy Radiestezji oraz Radiestezja diagnostyczna jako Diagnosta radiestezyjny (aktywna praca z wahadełkiem).

W maju 2021 w Instytucie Wiedzy Waleologicznej w Poznaniu (Instytut Recall Healing Gilberta Renaud) ukończenie trzystopiowego kursu w zakresie Recall Healing® / Totalnej Biologii® uzyskując dyplom i zaświadczenia ukończenia.

W czerwcu 2021 Instytucie Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej w Bydgoszczy (w Łodzi) ukończenie rocznego kursu z zakresu Biologii Totalnej, uzyskanie certyfikatu Konsultanta Totalnej Biologii.


Od 13 grudnia 2021 rozpoczęcie pracy w Gabinecie Terapii Naturalnych i Profilaktyki Zdrowia
Gabinet mieści się przy ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu (w miejscu siedziby firmy Zdrowe Kosmetyki i biura sklepu internetowego ekologiakosmetyki.pl)


Wizyty / terminy konsultacji, terapii: 
grudzień 2021 / styczeń 2022 - raz w tygodniu: czwartek w godz. 16.00 - 19.00

Od lutego 2022
- dwa razy w tygodniu: środa i czwartek w godz. 16.00 - 19.00.

Obowiązuje każdorazowe wcześniejsze umówienie poprzez e-mail. W e-mailu proszę o podanie również numeru telefonu do kontaktu.
e-mail: terapiejasinska@gmail.com
 

Konsultacje w zakresie pielęgnacji holistycznej twarzy (ciała) psychiki oraz zdrowego odżywiania i naturalnej suplementacji - wieloletnia wiedza, poparta 13-letnią praktyką *(w grudniu 2021 i w styczniu 2022 niższe ceny)

konsultacja (30 minut) 60 zł *(50 zł),
konsultacja (60 minut) 120 zł *(100 zł),
w razie potrzeby konsultacja (90 minut) 160 zł *(150 zł)."Emocje, uczucia oraz myśli mają bezpośredni wpływ na fizyczne zdrowie. Praca z przekonaniami i emocjami daje realną możliwość zastąpienia negatywnych emocji, uczuć i myśli na pozytywne, korzystne dla danej osoby, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia."

Totalna Biologia to poszukiwanie nowych aspektów postrzegania choroby. „Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc  o najpoważniejszych schorzeniach u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg wyzdrowienia.”


Totalna Biologia proponuje inną drogę na wyzdrowienie. Totalna Biologia głosi, że: „Choroba nie jest błędem natury, jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie.”


"W obecnych czasach nikt już nie neguje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka, jako do integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji: Ciała, Umysłu i Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To już nie tylko moda, ale ogólnoświatowy trend, który wynika z naturalnych potrzeb człowieka.


Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej od kilku tysięcy lat temu, „choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.”


Na jakie pytania pomogę Ci znaleźć odpowiedź jako terapeuta Konsultant Totalnej Biologii? oraz na jakie pytania pomoże Ci znaleźć odpowiedź Biologia Totalna / Recall Healing uzdrawianie poprzez uświadomienie?

 • jakie są prawa biologiczne Totalnej Biologii / Recall Healing?

 • dlaczego jestem chory i w jaki sposób mogę przyspieszyć mój powrót do zdrowia?

 • czy choroba może być najlepszym rozwiązaniem mózgu, by zaradzić istotnym problemom lub przetrwać?

 • jaki jest emocjonalny lub psychologiczny wstrząs odpowiedzialny za chorobę lub sposób zachowania?

 • jakie są możliwe rozwiązania sytuacji konfliktowych?

 • dlaczego powtarzam swoje problemy?

 • co to jest pamięć komórkowa cyklu biologicznego i jakie znaczenie ma okres Projekt / Cel w moim życiu oraz w jaki sposób pamięć życia wewnątrzmacicznego wpływa na życie dziecka?

 • co to jest pamięć międzypokoleniowa oraz na czym ona polega? - praca ze swoim drzewem rodowym.

 

Podczas terapii:

 • dowiesz się, jak znaleźć konflikt oraz jak go rozwiązać,
 • poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby oraz dlaczego chorujesz,
 • poznasz jakie jest znaczenie dla interpretacji przyczyn chorób narządów, które chorują w Twoim ciele,
 • poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,
 • nauczysz się skutecznej profilaktykiKonsultacje w zakresie Totalniej Biologii / Recall Healing *(w grudniu 2021 i w styczniu 2022 niższe ceny)
konsultacja (60 minut) 160 zł *(130 zł).


Terapia w zakresie Biologii Totalnej / Recall Healing
Możliwość zakupu pakietu 5 konsultacji (po 60 minut), wówczas cena za konsultację 100 zł, płatność jednorazowa z góry przed rozpoczęciem terapii 500 zł. Szósta konsultacja (30 minut) w ramach terapii nieodpłatna.


Terapie naturalne oraz pozostała oferta Gabinetu niebawem.
Niebawem również możliwość
zakupu usług poprzez sklep internetowy ekologiakosmetyki.pl
 lub zdrowekosmetyki.com.pl
Dane firmy: 
Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec
tel. 794 29 21 29 kontakt telefoniczny w sprawie konsultacji i terapii - w każdy
 czwartek w godz. 8.00 - 14.00.

Dane do przelewu: 
Santander Bank Polska S.A.
numer rachunku: 74 1090 2590 0000 0001 4652 2500

Możliwość zapłaty za konsultacje terapie: gotówka, karta, przelew bankowy (wystawiam paragony i faktury za prowadzone usługi).Jeśli chcesz się za mną skontaktować w zakresie konsultacji lub terapii Totalnej Biologii / Recall Healing (uzdrawienie przez uświadomienie), zachęcam Cię do wysłania e-maila, w którym w kilku zdaniach opiszesz swój problem lub to co Ci przeszkadza, co chciałbyś zmienić - nad czym wspólnie będziemy pracować.


e-mail: terapiejasinska@gmail.com. Na e-maile odpowiadam w dni robocze. W sobotę i niedzielę nie pracuję (nie odbieram telefonów).

Zapraszam do wspólnej pracy
z pozdowieniami
Iwona Jasińska 

Uprawnienia:
Posiadam ukończone specjalistyczne kursy i szkolenia (Pozostałe uprawnienia do wglądu w Gabinecie).


alt


alt
 


alt


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...