wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gabinet Terapii Naturalnych i Masażu
Kontakt
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
 • Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: biuro@ekologiakosmetyki.pl

  Gabinet Terapii Naturalnych
  i Masażu
  ul. Jagiellonów 13
  59-700 Bolesławiec
  e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl
  .
  NIP: 6121271801

 • E-mail:sklep@ekologiakosmetyki.pl
 • Telefon+48 794 29 21 29
 • Godziny działania sklepu24 h / na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy również do Gabinetu Terapii Naturalnych i Masażu w firmie Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu. Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 - 18.30 /obowiązuje wcześniejsze umówienie na konkretną godzinę/ Rezerwacja wizyt poprzez e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl oraz telefonicznie +48 794 29 21 29.

Gabinet Terapii Naturalnych i Masażu

alt


Od ponad trzydziestu lat pasjonatka certyfikowanej kosmetyki naturalnej, ekologicznej - z wykształcenia inżynier zarządzania produkcją na kierunku Zarządzanie i Marketing. Studia dzienne ukończone w 2002 roku. Praca inżynierska: "Promocja w internecie na przykładzie branży kosmetycznej"....
We wrześniu 2009 roku podpisanie umowy na dotację na stworzenie
jednego z pierwszych sklepów internetowych z branży certyfikowanych kosmetyków naturalnych i ekologicznych w Polsce: zdrowekosmetyki.pl 

Od 1.10.2009 roku rozpoczęcie działalności gospodarczej pod nazwą Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska.
Trzynastoletnie doświadczenie jako specjalista kosmetyki naturalnej i ekologicznej oraz jako doradca w zakresie pielęgnacji holistycznej.
W 2019 roku jednocześnie prowadząc działalność, praca jako manager salonu kosmetycznego oraz placówki szkoleniowej z branży beauty.W latach 2019 - 2022 nadal specjalista, doradca kosmetyki ekologicznej, wizażystka, diagnosta radiestezyjny, terapeuta - konsultant Totalnej Biologii, terapeutka holistyczna - jako promotorka zdrowia i terapii naturalnych. Niebawem nabędę kwalifikacje jako Naturopata oraz Zielarz Fitoterapeuta.
 

Ukończone szkolenia:

- Ayurweda - naturalna ścieżka zdrowia i równowagi,
- Kosmetologia holistyczna i naturalna w gabinecie kosmetycznym,
- Podstawy Radiestezji,
- Radiestezja diagnostyczna (diagnosta radiestezyjny).


Uzupełnienie dotychczasowej wiedzy na kursach: 
- Naturopatii - naturalnych metod leczenia,
- Trychologii,

- Wizażu,
- Masażu - wprowadzenia do łagodnej bio-energetyki,
- Masażu antycellulitowego,
- Masażu relaksacyjno - aromaterapeutycznego ciała,
- Masażu 
relaksacyjno - rewitalizującego głowy i twarzy,
- Kompleksowej autoterapii bólu pleców.


W Instytucie Wiedzy Waleologicznej w Poznaniu (Instytut Recall Healing Gilberta Renaud) ukończenie trzystopiowego kursu w zakresie Recall Healing® / Totalnej Biologii® uzyskując dyplom i zaświadczenie ukończenia kursu.

W Instytucie Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej w Bydgoszczy (w Łodzi) ukończenie rocznego kursu z zakresu Biologii Totalnej, uzyskanie certyfikatu Konsultanta Totalnej Biologii.

Moje motto dotyczące zdrowia: Lepiej zapobiegać niż leczyć (syntetycznie), a jeśli już leczyć, to metodami jak najbardziej naturalnymi - dlatego też równolegle rozpoczęłam pracę w Gabinecie Terapii Naturalnych i MasażuGabinet mieści się przy ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu (w miejscu siedziby firmy Zdrowe Kosmetyki oraz biura sklepu internetowego ekologiakosmetyki.pl).
 

altWizyty i terminy konsultacji indywidualnych ustalane telefonicznie 794 29 21 29.

Przy wyborze konsultacji z zakresu Totalnej Biologii zawsze obowiązuje umówienie przez e-mail.
K
ontakt e-mail: rezerwacja wizyt: gabinet@ekologiakosmetyki.pl


W e-mailu proszę o podanie również numeru telefonu do kontaktu. 

Jeśli chcesz skontaktować się w zakresie konsultacji lub terapii dotyczącej Totalnej Biologii, zachęcam do wysłania wiadomości e-mail, w której w kilku zdaniach opiszesz swój problem lub to co Ci przeszkadza, co chciałabyś / chciałbyś zmienić, nad czym wspólnie będziemy pracować. Na e-maile odpowiadam w dni robocze. W sobotę i niedzielę nie pracuję (nie odbieram również telefonów).


Usługi świadczone w Gabinecie Terapii Naturalnych i Masażu:

1/ Konsultacja indywidualna w zakresie naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała, doradztwo w doborze kosmetyków w oparciu o zdrowy skład oraz właściwości produktów:

 • 15 minut (30 zł), 30 minut (50 zł), 60 minut (90 zł).

 

2/ Konsultacja indywidualna w zakresie naturalnej zdrowej pielęgnacji twarzy oraz wizażu:

 • 15 minut (30 zł), 30 minut (50 zł), 60 minut (90 zł).


3/ Konsultacja indywidualna w zakresie naturalnej zdrowej pielęgnacji włosów, doradztwo w doborze kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy, włosów oraz naturalnej, zdrowej koloryzacji włosów:

 • 15 minut (40 zł), 30 minut (60 zł), 60 minut (100 zł).


4/ Konsultacja indywidualna w zakresie naturoterapii porady dotyczące naturalnych sposobów oczyszczania, zdrowego odżywiania i naturalnej suplementacji. Konsultacja w zakresie naturopatii - naturalnych metod leczenia (porady, zalecenia):

 • 30 minut (70 zł), 60 minut (120 zł).


5/ Konsultacja indywidualna z cyklu: "Tanie sprzątanie" praktyczne, użyteczne sposoby na zdrowe sprzątanie w domu i w pracy". Porady w zakresie naturalnych środków czyszcząco - piorących:

 • 30 minut (50 zł).
 

6/ Terapia Hopi - świecowanie uszu lub konchowanie (zabiegi oczyszczająco - relaksujące wraz z masażem), w cenie zabiegu świece Hopi / Konchy:

 • świecowanie 30-35 minut (50 zł), konchowanie 35-40 minut (60 zł).


7/ Relaksacyjny masaż twarzy przy użyciu rollerów. Zabieg cieszący się dużą popularnością. Doskonale sprawdza się w masażu twarzy i ciała. Masaż pozwala na zredukowanie obrzęków, odżywienie i odmłodzenie skóry. Jest to zabieg bezpieczny, przeznaczony dla każdego kto chce zachować piękny i zdrowy wygląd twarzy (i ciała). Masaż twarzy przy użycia rollera to naturalny sposób na poprawę kondycji skóry i utrzymanie jej dobrego stanu. Zastosowanie naturalnego kamienia jadeitowego pozwala na ujędrnienie, odprężenie i uspokojenie skóry twarzy, pielęgnacji skóry. Schłodzony roller znakomicie sprawdzi się przy redukcji opuchlizny i cieni pod oczami. Jak działa? zmniejsza opuchliznę, redukuje cienie i worki pod oczami, minimalizuje pory, zmniejsza zmarszczki (lifting przy zastosowaniu eko ampułki), daje odprężenie i relaks, poprawia krążenia limfy w obszarze całego ciała, wspomaga wchłanianie kosmetyków, sprzyja pielęgnacji skóry.
Według chińskiej medycyny jadeit to kamień młodości, a jego naturalna energia przywraca skórze witalność oraz nadaje jej promienności. Zwiększa krążenie, pobudza dotlenienie oraz wyrównuje koloryt skóry. Redukuje opuchliznę, a także pozwala lepiej zamknąć pory skóry. Delikatne ruchy poprawiają krążenie krwi i limfy, jednocześnie wspomagając wchłanianie kosmetyków. Możliwość wykonywaniu masażu na sucho lub z bio olejkiem lub eko ampułką (dobranymi odpowiednio do rodzaju skóry):

 • 15 minut (50 zł), 30 minut (70 zł).

Z masażu można również skorzystać na wybrane części ciała.8/ Masaż uciskowy szyi, karku i pleców za pomocą masażera. Siedzący tryb życia, brak czasu na aktywności fizyczne czy możliwości ćwiczeń na świeżym powietrzu sprawiają, że pogorszeniu ulega nie tylko Twoje ogólne samopoczucie, ale także stan mięśni i stawów. Oprócz tego wszystkiego, co możemy zrobić dla swojego ciała, czyli spania w prawidłowych pozycjach, drobnych ćwiczeń dostosowanych do wieku i zdrowia oraz odpowiedniego odżywiania, warto włączyć do swojej codziennej rutyny profesjonalne urządzenia do masażu. Dzięki funkcji podgrzewania skutecznie wspomaga terapeutyczne i relaksacje działanie. 
Funkcja podgrzewania światłem podczerwonym - termoterapia, rozluźniająca napięcie mięśniowe, redukująca stany zapalne i działająca przeciwbólowo. Masaż rozgrzewający doskonale poprawia krążenie krwi, ma także działanie relaksujące.

Masaż karku i szyi oraz górnej / dolnej części pleców:

 • 15 minut (30 zł), 30 minut (50 zł).

Możliwość zastosowania masażera również na ciało, wówczas proponujemy masaż obejmujący pozostałe części ciała, np. odcinek lędźwiowy kręgosłupa, brzuch, uda. 

Podczas masażu Klient może samodzielnie regulować miejsce masażu oraz siłę.
 

9/ Relaksacyjny masaż szyi i karku za pomocą masażera pulsowego (rozluźnia mięśnie, usprawnia krążenie krwi).

 • 15 minut (20 zł), 30 minut (30 zł)


Klienci, którzy skorzystali do tej pory z zabiegu w Gabinecie taniej!
 • 15 minut (15 zł), 30 minut (25 zł).
 


10/ Refleksoterapia dłoni - relaksujący masaż dłoni wraz z ampułką pielęgnującą 30 minut (50 zł),


11/ Refleksoterapia twarzy - relaksujący 30 minutowy masaż twarzy wraz z ampułką pielęgnującą dobraną według wieku i rodzaju cery 90 zł,


12/ Refleksoterapia twarzy - relaksujący 60 minutowy masaż twarzy wraz z ampułką pielęgnującą dobraną według wieku i rodzaju cery 130 zł,


13/ Masaż relaksująco - rewitalizujący głowy i twarzy (60 minut) 120 zł, 90 zł 
promocyjna cena do 12 grudnia 2022,


14/ Masaż relaksujący - rewitalizujący głowy i szyi (60 minut) 140 zł,


15/ Masaż relaksująco - aromaterapeutyczny ciała (90 minut) 160 zł,

Masaż relaksacyjny jest odmianą masażu klasycznego połączonego z kilkoma technikami zaczerpniętymi z masażu shiatsu i polinezyjskiego.


16/ Masaż relaksująco - aromaterapeutyczny ciała (45 minut) 80 zł,
Masaż relaksacyjny jest odmianą masażu klasycznego połączonego z kilkoma technikami zaczerpniętymi z masażu shiatsu i polinezyjskiego.
 

17/ Masaż leczniczo - relaksacyjny pleców / szyi obręczy barkowych (45 minut) 80 zł. 
W pakiecie 5 zabiegów 300 zł, promocyjna cena do 12 grudnia 2022,


18/ Masaż antycellulitowy (45 minut) 130 zł,


19/ Biorezonans - badanie parametrów i składu ciała wraz z omówieniem wyników oraz z zaleceniami. Przy użyciu biorezonansu sprawdzany jest stan organizmu, poziom witamin, pierwiastków mineralnych, indeksów, hormonów, toksyn w organizmie. W razie potrzeby możliwe jest również zastosowanie naturalnych terapii wzbudzających procesy samoleczenia organizmu. W konsultacjach indywidualnych dobierane zostają naturalne suplementy, zioła oraz produkty prozdrowotne. 

Medycyna alternatywna, biorezonansowa: diagnostyka obciążeń organizmu, diagnostyka składu organizmu, wspomaganie odporności organizmu oraz diagnostyka zagrożeń chorobowych i ich zaawansowania. M
ożliwość skorzystania z usługi biorezonansu wykonywanego przez wykwalifikowaną Terapeutkę (badanie + konsultacja wraz z zaleceniami do stosowania). Czas badania: 60 minut, koszt badania i konsultacji (wraz z zaleceniami): 200 zł. Zapisy możliwe w przedziale godz. 11.00 - 18.00. Zapisy telefoniczne 794292129 (8.00 -16.00) lub przez e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl


20/ Konsultacja i badanie radiestezyjne:

 • 15 minut (40 zł), 30 minut (70 zł).21/ Badanie promieniowania - pola elektromagnetycznego urządzeń RTV i AGD w domach i biurach przy pomocy miernika pola elektromagnetycznego. Przy pomocy miernika badany jest poziom promieniowania: pola magnetycznego (MAG), pola elektrycznego (ELEC), pola radiowego / mikrofalowego (RF), 5G.


Cena za wizytę (na terenie Bolesławca):

 • pomiary dla osób prywatnych (mieszkanie / dom) 300 zł średni czas trwania pomiarów: 30 minut,
 • pomiary dla firm (biuro / mały zakład) 500 - 1000 zł średni czas trwania pomiarów: 30 - 45 minut.

Na prośbę Klienta wystawiam faktury. Gdy Klient jest płatnikiem VAT cena bazowa + VAT 23%.

Podczas wizyty możliwe konsultacje i zalecenia. Cena i termin wizyt poza Bolesławcem ustalane indywidualnie.22/ Konsultacja indywidualna w zakresie Totalnej Biologii / Recall Healing uzdrawianie poprzez uświadomienie 

 • 60 minut 150 zł.


"Emocje, uczucia oraz myśli mają bezpośredni wpływ na fizyczne zdrowie. Praca z przekonaniami i emocjami daje realną możliwość zastąpienia negatywnych emocji, uczuć i myśli na pozytywne, korzystne dla danej osoby, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia."

Totalna Biologia to poszukiwanie nowych aspektów postrzegania choroby. „Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc o najpoważniejszych schorzeniach u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg wyzdrowienia.”

Totalna Biologia proponuje inną drogę na wyzdrowienie. Totalna Biologia głosi, że: „Choroba nie jest błędem natury, jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie.”


"W obecnych czasach nikt już nie neguje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka, jako do integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji: Ciała, Umysłu i Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To już nie tylko moda, ale ogólnoświatowy trend, który wynika z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej od kilku tysięcy lat temu, „choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.”


Na jakie pytania pomogę Ci znaleźć odpowiedź jako terapeuta Konsultant Totalnej Biologii oraz na jakie pytania pomoże Ci znaleźć odpowiedź Biologia Totalna / Recall Healing uzdrawianie poprzez uświadomienie?

 • jakie są prawa biologiczne Totalnej Biologii / Recall Healing uzdrawianie poprzez uświadomienie?
 • dlaczego jestem chory i w jaki sposób mogę przyspieszyć mój powrót do zdrowia?
 • czy choroba może być najlepszym rozwiązaniem mózgu, by zaradzić istotnym problemom lub przetrwać?
 • jaki jest emocjonalny lub psychologiczny wstrząs odpowiedzialny za chorobę lub sposób zachowania?
 • jakie są możliwe rozwiązania sytuacji konfliktowych?
 • dlaczego powtarzam swoje problemy?
 • co to jest pamięć komórkowa cyklu biologicznego i jakie znaczenie ma okres Projekt / Cel w moim życiu oraz w jaki sposób pamięć życia wewnątrzmacicznego wpływa na życie dziecka?
 • co to jest pamięć międzypokoleniowa oraz na czym ona polega? praca ze swoim drzewem rodowym.23/ Terapia indywidualna w zakresie Totalnej Biologii / Recall Healing uzdrawianie poprzez uświadomienie. Możliwość zakupu pięciu konsultacji indywidualnych (po 60 minut), wówczas cena za indywidualną konsultację 100 zł, płatność jednorazowa z góry przed rozpoczęciem terapii 500 zł *(cena obowiązuje do końca września 2022). Szósta konsultacja (30 minut) w ramach terapii nieodpłatna.


Podczas terapii:

 • dowiesz się, jak znaleźć konflikt oraz jak go rozwiązać,
 • poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby oraz dlaczego chorujesz,
 • poznasz jakie jest znaczenie dla interpretacji przyczyn chorób narządów, które chorują w Twoim ciele,
 • poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,
 • nauczysz się skutecznej profilaktyki


Przy konsultacji indywidualnej z zakresu Totalnej Biologii obowiązuje umówienie przez e-mail: gabinet@ekologiakosmetyki.pl wówczas proszę o podanie numeru telefonu do kontaktu. Jeśli chcesz się skontaktować w zakresie konsultacji lub terapii, zachęcam do wysłania e-maila, w którym w kilku zdaniach opiszesz swój problem lub to co Ci przeszkadza, co chcesz zmienić, nad czym wspólnie będziemy pracować. Na e-maile odpowiadam w dni robocze. W sobotę i niedzielę nie pracuję (nie odbieram telefonów).24/ Gra Terapeutyczna Satori (Radykalne Wybaczanie) cena do uzgodnienia. Cena ustalana w zależności od ilości Uczestników.


Dane firmy: 
Zdrowe Kosmetyki Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13
59-700 Bolesławiec
tel. 794 29 21 29 kontakt telefoniczny w sprawie konsultacji i terapii od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

 

Gabinet Terapii Naturalnych i Masażu Iwona Jasińska
ul. Jagiellonów 13 w Bolesławcu
poniedziałek - piątek w godz. 16.30 - 19.30
soboty jedynie po umówieniu wizyt
/obowiązuje wcześniejsze umówienie na godzinę/ tel. 794 29 21 29 w godz. 8.00 - 16.00
Po uzgodnieniu terminu również od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 10.00.

Kontakt e-mail:
rezerwacja wizyt: gabinet@ekologiakosmetyki.pl
terapienaturalne@ekologiakosmetyki.pl

Dane do przelewu: 
Santander Bank Polska S.A.
numer rachunku: 74 1090 2590 0000 0001 4652 2500

Możliwość zapłaty za konsultacje terapie: gotówka, karta, przelew bankowy (wystawiam paragony i faktury za świadczone usługi).
Wszelkie uprawnienia do prowadzenia usług z zakresu Terapii Naturalnych i Masażu do wglądu w Gabinecie.

 Zapraszam do wspólnej pracy

z pozdrowieniami
Iwona Jasińska 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
Masaż relaksacyjny głowy i szyi

Masaż relaksacyjny głowy i szyi

130,00 zł120,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
So BIO Roll-on na Ból głowy 7 olejków eterycznych

So BIO Roll-on na Ból głowy 7 olejków eterycznych

39,99 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Świece do świecowania uszu HOPI 1 para (2 sztuki)

Świece do świecowania uszu HOPI 1 para (2 sztuki)

14,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Świece do świecowania uszu KONCHY 1 para (2 sztuki)

Świece do świecowania uszu KONCHY 1 para (2 sztuki)

16,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - konchowanie uszu - Konchy

Usługa - konchowanie uszu - Konchy

60,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 3 zabiegów)

Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 3 zabiegów)

180,00 zł135,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 5 zabiegów)

Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 5 zabiegów)

300,00 zł225,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 7 zabiegów)

Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 7 zabiegów)

420,00 zł315,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 9 zabiegów)

Usługa - konchowanie uszu - Konchy (pakiet 9 zabiegów)

540,00 zł405,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Usługa - świecowanie uszu - Hopi

Usługa - świecowanie uszu - Hopi

50,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Voucher na usługę konchowania uszu - Konchy

Voucher na usługę konchowania uszu - Konchy

60,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Voucher na usługę świecowania uszu - świece Hopi

Voucher na usługę świecowania uszu - świece Hopi

50,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka